Albana Osmani: Pasi që doktori mendoi se kam lindur e vdekur, unë fillova të qeshë

Albana Osmani: Pasi që doktori mendoi se kam lindur e vdekur, unë fillova të qeshë

Albana Osmani është një ndër prezantueset më të bukura dhe të hareshme shqiptare.

Ajo njihet edhe si një humaniste teksa ka kohë që ka themeluar organizatë humanitare, “Ti je një luledielli”.

Bukuroshja është mjaft aktive në rrjetet sociale teksa kohët e fundit ka treguar një detaj interesante që i përkon kohës kur kishte lindur.

Zeshkania ka treguar se ka lindur duke buzëqeshur për dallim nga të tjerët që lindin duke qarë.

“Për dallim prej të tjerëve, unë kam lindur duke buzëqeshur. Pasi që doktori mendoj se kam lindur e vdekur, unë fillova të qeshë. Nga ai moment unë vazhdoj ta qeshi atë doktorin”, ka shkruar Osmani ndër të tjerash në llogarinë personale në Instagram.

Ndryshe, Albana është duke punuar edhe në projekte të reja televizive, ku do të vjen me risi në sezonin e ri.