A e mbani mend Xhesurin, do të habiteni kur ta kuptoni kë e ka grua

A e mbani mend Xhesurin, do të habiteni kur ta kuptoni kë e ka grua

 Ndoshta iu duket e befasishme, por është e vërtetë.

Aktorja e njohur turke, Şeyma Korkmaz në Kosovë u bë e njohur me rolin e “Ferides” në serialin shumë të shikuar “Më fal” si dhe aktori Cuneyt Mete i njohur si “Xhesuri” në po këtë serial dashurinë e tyre në jetën reale para një muaji e kanë kurorëzuar me martesë.

Fotografitë e ndryshme nga ceremonia e dasmës janë publikuar nga vetë çifti. Kurse, pas një muaji “Feridja” ka publikuar një fotografi të re të realizuar nga dasma e saj.

“Eja, një muaj ka mbaruar”, është mbishkrimi që aktorja e ka lënë poshtë fotografisë, në të cilën çifti duken mjaft të lumtur.