• E mërkurë / May-27 08:58
  • Kontakt

Arbenita me dedikim romantik për Feron: Më mungon gjithmonë

Arbenita me dedikim romantik për Feron: Më mungon gjithmonë

Fero dhe Arbenita Ismajli janë kthyer në një nga emrat më të komentuar gjatë kësaj kohe.

Të njëjtit janë mjaft aktiv edhe në rrjetet sociale, derisa nuk ngurrojnë që shpesh t’ia shprehin dashurinë njëri-tjetrit.

Edhe pse të shumtën e kohës e kalojnë së bashku, së fundmi duket se çifti janë më larg dhe një moment romantik nga ana e tyre nuk ka munguar.

Është e dashura e Feros, e cila në llogarinë e saj InstaStory ka hedhur një fotografi pranë reperit gjilanas.

“Më mungon gjithmonë”, është përshkrimi që i’a ka vënë fotos.