Kim Kardashian pozon gjysmë e zhveshur

Kim Kardashian pozon gjysmë e zhveshur

Njihet si një ndër yjet më të mëdhenj të ekranit në botë, dhe një nga personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Ajo tanimë po mirret edhe me disa biznese të saja, që lidhen me fushën e modës duke krijuar linjat e saj të veshjeve. 

E në pozat që ka bërë së fundmi Kim Kardashian ka zbuluar format trupore gjysmë e zhveshur. 

Kujtojmë që ajo njihet për format e saj me anë të së cilave ka fituar simpatinë e miliona fansave gjithandej nëpër botë.