Modelja shqiptare ‘çmend’ publikun, pa hezituar ekspozon format bombastike

Modelja shqiptare ‘çmend’ publikun, pa hezituar ekspozon format bombastike

Modelja e njohur shqiptare Oriola Marashi po ‘çmend’ publikun me paraqitjet e saj të vazhdueshme të linjave trupore nëpër shfaqjet e saj kryesisht nëpër rrjetet sociale.

Oriola me bukurinë e saj dhe format trupore është mjaft e kërkuar për të sfiluar për markat më të njohura shqiptare dhe ndërkombëtare. 

Ajo së fundmi edhe njëherë e ka vërtetuar pse është një nga modelet më tërheqëse shqiptare.