Ish gruaja e Blerim Xhemajlit ‘shpërthyese’, i tregon atij se çfarë ka humbur

Ish gruaja e Blerim Xhemajlit ‘shpërthyese’, i tregon atij se çfarë ka humbur

Njihej si gruaja e futbollistit shqiptarë Blerim Xhemajli, por tanimë modelja Erjona Sulejmani dhe futbollisti kanë ndarë rrugët, duke vazhduar  jetën e tyre të ndarë.

Ajo me format e saj ‘shpërthyese’ trupore është në fokus të mediave rozë, si dhe ndiqet nga mijëra ndjekës në llogarinë e saj private në Instagram. 

Erjona po i kalon pushimet në Ibiza të Spanjës, një vend i bukur dhe mundësi e mirë për të ekspozuar trupin e saj në bikini. 

Kështu ka bërë edhe së fundmi, ku me anë të një fotografie super të nxehtë, është paraqitur duke ‘çmendur’ qindra mijëra fansa që e ndjekin modelen në çdo postim të saj.