• E mërkurë / Aug-12 08:52
  • Kontakt

Demi Rose çmend fansat me foto në bikini, dëshmon se është e pakonkurrencë

Demi Rose çmend fansat me foto në bikini, dëshmon se është e pakonkurrencë

Modelja 24 vjeçare, e cila njihet për format e saja seksi, ka treguar edhe njëherë se nuk ka konkurrencë kur vjen puna për veshje të brendshmeve.

Ajo publikoi një fotografi në llogarinë e saj në rrjetin social Instagram, ka treguar se ka pasur një javë të ëmbël në Florida

Ajo ka falënderuar fansat e saj për mbështetjen që i kanë dhënë në udhëtimin e saj si modele.

“Në jetë duhet të shkoni përtej kufijve, dilni nga zona juaj e komfortit që të rriteni në personalitet dhe profesion” shkroi ajo.