• E mërkurë / Jan-29 02:46
  • Kontakt

Albana Osmani flet për herë të parë për largimin nga Top Channel

Albana Osmani flet për herë të parë për largimin nga Top Channel

Digitalb gjatë mbrëmjes së kaluar ka festuar 15 vjetorin e krijimit me një koncert madhështor në kryeqytetin shqiptar, Tiranë.

Aty defiluan shumë këngëtarë, artistë por edhe moderator të ndryshëm që janë pjesë e kësaj platforme televizive.

Një ndër figurat kryesore të Top Channelit, Albana Osmani nuk ishte pranishme dhe për këtë ka një arsye të madhe.

Në fakt, bukuroshja gjatë një bashkëbisedimi me fansa ka zbuluar se më nuk është pjesë e këtij mediumi shqiptar.

“I uroj shumë suksese. Histori e shkruar. Platforma që mblodhi bashkë të gjithë shqiptarët! Gëzohem që isha një dritë e llambës së madhe që foli shqip kudo. Suksese me tej”, shkruan ajo.

Ndryshe, zeshkania ka treguar se është duke shqyrtuar ofertat e ardhura në adresë të saj.