Gisele Bundchen dhe Tom Brady shijojnë pushimet në Kosta Rika

Modelja Gisele Bundchen dhe partneri i saj, Tom Brady, janë aktualisht duke shijuar pushimet me familje në Kosta Rika.

Çifti të cilët janë të martuar që dhjetë vite, filluan pushimet para pak ditëve dhe ata për asnjë moment nuk mund t’i largonin duart nga njëri-tjetri.

Modelja 38-vjeçare rrëmbeu vëmendje në një palë bikini shumëngjyrëshe, teksa partneri i saj 41-vjeçar shfaqi fizikun joshës pranë saj.

Gisele dhe Tom fillimisht u takuan në vitin 2006, dhe tri vite më pas, ata u fejuan.

Marrë parasysh faktin se janë në lidhje që një dekadë, dyshja janë gjithnjë në fokus të mediave si në pushime apo edhe kur parakalojnë në tepihun e kuq.

Ndërkaq, duhet theksuar se ata janë edhe prindër të dy fëmijëve.