Miliarderja ia qet flakën Instagram’it me bikini

Miliarderja ia qet flakën Instagram’it me bikini

Miliarderja më re në moshë po shijon pushimet e saj bashkë me familjen dhe miqtë.

Kylie Jenner është shfaqur me bikini teksa merrte rrezet e diellit.

E veshur me të zeza 21 vjeçarja tregoi format e saj bombastike.