Oriola Marashi publikon fotografi pa të brendshme

Oriola Marashi publikon fotografi pa të brendshme

Modelja shqiptare Oriola Marashi ka postuar në Instagram disa fotografi ku edhe njëherë modelja tregon formën e saj.

Ajo ka pozuar në një fustan mjaft interesant, që ua sjellim më poshtë.

Këto fotografi janë pritur mjaft mirë nga fansat e saj ku komentet dhe pëlqimet nuk kanë munguar.

Duket se modelja shqiptare e ka veshur fustanin elegant pa të brendshme, por kjo nuk është risi.

Oriola zakonisht merr vëmendjen me veshjen e saj.