Yllka Kuqi rrëmben vëmendjen duke pozuar në bikini

Yllka Kuqi rrëmben vëmendjen duke pozuar në bikini

Pas një kohe të gjatë, ajoi ka ardhur me një video projekt muzikore, i cili po pritet mirë prej fansave.

Bëhet fjalë për Yllka Kuqin, e cila ka qenë tejet mase e angazhuar me koncerte si dhe dasma anembanë trojeve shqiptare.

Duket se kishte ardhur koha për pushimet më së merituara për këngëtaren tonë dhe këto po i shijon më së miri që është e mundur.

Ajo tashmë ka publikuar fotografitë e para në llogarinë personale në Instagram teksa shihet duke marrë poza krah bashkëshortit, Astrit Pallaska.

Bukuroshja gjakovare shihet e veshur në rroba banje të zeza që i theksojnë linjat joshëse dhe seksi trupore për zili, e cila gjë ka bërë të merr edhe pëlqime të shumta dhe komente pozitive.

Ndryshe, Kuqi ka paralajmëruar se gjatë muajve në vijim do të sjell edhe video projekte të reja para fansave.