Rina Balaj vë në plan të parë të pasmet nga pushimet në Turqi

Rina Balaj vë në plan të parë të pasmet nga pushimet në Turqi

Reperja e njohur shqiptare, Rina Balaj, është duke i shijuar pushimet pas një vere të angazhuar që kishte me mbrëmje dhe koncerte të ndryshme. 

Si destinacion të pushimeve të saj luksoze ka zgjedhur Turqinë dhe natyrisht se nga atje nuk heziton të sjellë imazhe dhe video të llojllojshme, duke mos munguar edhe ato provokuese.

Një gjë të tillë e bëri edhe së fundmi, kur pozon nga mbrapa dhe në plan të parë ka vënë të pasmet atraktive.

Këtij imazhi joshës Balaj ia vënë edhe një përshkrim, gjersa thotë se është e ‘vetme tani’, pamja e së cilës është për t’u admiruar.

Krahas fotografive tërheqëse, Rina po punon në projekte të reja dhe pritet që në ditët në vijim të prezantohen para publikut. E njëjta është akoma pjesë e labelit “On Records”, edhe pse tashmë nga ky grup dolën shumë artista, përfshirë së fundmi Kidën edhe Feron.

Ndryshe, “Ideal” në bashkëpunim me Koston e artistes Balaj u prit mjaft mirë nga publiku dhe deri më tani ka pasur reagime të shumta pozitive në YouTube.