Britney Spears mahnit me linjat në fotografitë me bikini

Britney Spears mahnit me linjat në fotografitë me bikini

Këngëtarja e njohur botërore, Britney Spears, është mjaft e pëlqyer dhe e ndjekur në rrjetet më të frekuentuara sociale. 

Bukuroshja, e cila së fundmi është kthyer në brune, vazhdon të sjellë imazhe dhe video të llojllojshme në Instagram.

Përveç ndryshimit në pamje, ajo këtë herë ka ekspozuar linjat trupore dhe duket për mrekulli, edhe pse është afër të dyzetave.

Në një palë bikini të verdha, ylli amerikan shfaqet në top formë, linjat e së cilës janë për t’u pasur zili.

Kjo e fundit po ashtu këto kohë ka qenë e fokusuar mjaft shumë në palestër dhe rezultati tashmë është i dukshëm.

Përndryshe, këngëtarja është duke e shijuar edhe jetën private, ndërsa u fejua vitin e kaluar me partnerin e saj, Sam Asghari, dhe kanë mbi dhjetë vite diferencë në moshë.