• E mërkurë / May-27 15:26
  • Kontakt

Ish futbollisti i Arsenalit dhe Liverpoolit po e shijon në maksimum pensionimin

Ish futbollisti i Arsenalit dhe Liverpoolit po e shijon në maksimum pensionimin

Ish futbollisti i Arsenalit dhe Liverpoolit dhe disa skuadrave më të vogla, Jermaine Pennant që nga vitit 2017 i ka dhënë fund karrierës së futbollist.

Ish mesfushori anglez tashmë po e shijon në maksimum jetën jashtë futbollit.

Mediat angleze kanë publikuar disa fotografi private të lojtarit në shoqëri të gruas së tij, Alice Goodwin e cila merret me modelizëm.

Pennant dhe Goodwin janë shfaqur në Marbella të Spanjës teksa po kalon pushimet.