E dashura e Ronaldos vë të pasmet në plan të parë, në foton nga palestra

E dashura e Ronaldos vë të pasmet në plan të parë, në foton nga palestra

Georgina Rodriguez tregoi linjat perfekte në palestër.

Georgina Rodriguez ka ndarë me ndjekësit një video nga palestra, ku tregoi se si e nis ditën.

Ajo ishte veshur në veshje sportive të ngushta, me të cilat theksonte format trupore, e në fokus kishte të pasmet.

“Mirëdita”, është mbishkrimi që ajo ia ka lënë fotos.

Për ndryshe, Georgina në një intervistë që dha së fundi, foli rreth asaj se si është të jesh partnerja e një futbollisti siç është Cristiano Ronaldo dhe tha se nuk është aspak e lehtë.