Mesazhi nga Messi pas fitores ndaj Espanyolit në Copa del Rey

Lionel Messi ka shprehur gëzimin e tij pas fitores ndaj Espanyolit...

Lionel Messi ka shprehur gëzimin e tij pas fitores 2:0 ndaj Espanyolit në Camp Nou dhe kualifikimit në gjysmëfinalen e Copa del Rey.

Sulmuesi argjentinas realizoi një prej golave të fitores, dhe u shpreh i lumtur për fitoren e gjigantit katalan.

“Ndeshje e mirë, jemi kualifikuar në gjysmëfinalen e Copa del Rey”, shkroi Messi në profilin e tij në rrjetin social Facebook.


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/genstilc/domains/rtvaldi.com/public_html/footer.php on line 48