Modelja amerikane ‘ngrit’ temperaturat e veshur në rroba-banjo

Kinsey Wolanski u shfaq tërheqëse në paraqitjen e fundit.

Kinsey Wolanski ka ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën u shfaq në bikini, shkruan lajmi.net.

Modelja së fundi ka udhëtuar në Tajlandë, ndërsa për ndjekësit e saj nuk kursen fotografitë atraktive.

Në foton e fundit, ajo pozoi me bikini të kaltra, teksa vuri në pah sërish linjat trupore për të cilat komentohet vazhdimisht.

Për ndryshe, Kinsey Wolanski u bë e njohur nga hyrja spektakolare në stadiumin ku zhvillohej finalja e Ligës së Kampionëve mes Liverpool dhe Tottenham.