Trejsi gati sa nuk zbulon komplet gjoksin

Trjesi Sejdini është shfaqur mjaft atraktive.

Trjesi Sejdini po vazhdon të postoj imazhe mjaft provokuese në profilin e saj në Instagram, modelja ka publikuar foton e radhës ku gati sa nuk zbuloi komplet gjoksin.

E veshur me një kostum më sportiv, dikur ‘Miss Shqipëria’ kishte nxjerrë në shesh gjoksin e saj, dhe si çdo postim tjetër të saj as këtu nuk munguan pëlqimet e publikut.

Trejsi Sejdini ka mbi 200 mijë ndjekës në Instagram, dhe nuk heziton fare të ekspozoj asetet e saj para ndjekësve