E dashura e Ronaldos fotografohet gjysmë e zhveshur

E dashura e Ronaldos fotografohet gjysmë e zhveshur

Georgina është në qendër të vëmendjes që nga lidhja me Cristianon.

Georgina e dashura e Ronaldos me të cilin ka një vajzë, njësoj si bashkëshorti i saj gëzon vëmendje mjaft të madhe mediale.

Bukuroshja nga Argjentina së fundmi ka realizuar një imazh mjaft joshës ku shihet gjysmë e zhveshur, dhe me një pozë atraktive, modelja vë në fokus të pasmet e formësuara.

Georgina është shumë e ndjekur në rrjete sociale dhe në Instagram ka hiç më pak se 14 milionë ndjekës.