Oriola Marashi, e inatosur me Francën që nuk dha donacion për Shqipërinë

Modelja shqiptare, Oriola Marashi ka shpërndarë një foto, ku flet për ndihmën që i dhanë Shqipërisë pas tërmetit të 26 nëntorit.

Oriola shkroi disa të dhëna për Francën dhe Shqipërinë, shkruan Indeksonline.

Oriola tha se edhe pse pati shumë të vdekur, Franca nuk dha asnjë donacion, ndërsa Shqipëria për Notre Dame dha 100.000 euro, edhe pse nuk pat të vdekur asnjë.