• E mërkurë / Sep-23 23:57
  • Kontakt

Shumë marramendëse: Kejvina Kthjella tregon sa para shpenzon brenda ditës

Kejvina Kthella ishte e ftuar një ditë më parë në “E Diell” dhe aty ka treguar se shpenzon deri në 200 mijë lekë të vjetra në ditë

Sipas format të emisionit ajo u vu para “prokurorëve” për disa pyetje me spec.

Një ndër pyetjet që iu bë asaj ishte edhe sa shpenzon brenda ditës, me shumë sportivitet iu përgjigj.

“Sa lekë prish ti në ditë, përafërsisht?”, e pyeti Graciano. “Varet sa lekë kam në kuletë, mund të prish 100 deri në 200 mijë lekë në ditë.”, iu përgjigj ajo.

Për sa u përket veshjeve, Kejvina u shpreh se nuk vesh rroba të përdorura pasi siç tregon ajo, është rritur në Itali dhe atje nuk shiten të tilla.