Formacioni i ri i Arsenalit me Aubameyang dhe Mkhitaryan

Mediat angleze kanë publikuar formacionin e ri të mundshëm të ekipit nga Emirates Stadium.

Arsenal ka sjellë dy përforcime të mëdha në ekip, gjatë këtij afati kalimtar të janarit.

Klubi londinez ka angazhuar sulmuesin Pierre Emerick Aubameyang dhe mesfushorin Henrikh Mkhitaryan.

Andaj, edhe pse Alexis Sanchez u largua nga klubi, Gunners prapë kanë ruajtur kualitetet në sulm.

Mediat angleze kanë publikuar formacionin e ri të mundshëm të ekipit nga Emirates Stadium.

Në të janë edhe dy përforcimet e reja.


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/genstilc/domains/rtvaldi.com/public_html/footer.php on line 48