Dhurata Dora largohet nga menaxhmenti?

Dhurata Dora largohet nga menaxhmenti?

Por, me publikimin e këngës së re “100 shkallë” u vërejtën disa ndryshime tek ajo.

Së pari, në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja nuk e mban emrin e produksionit, duke bërë të dyshohet se ajo është larguar nga ky menaxhment.

Madje, kënga e saj e re u publikuar në kanalin e ri të këngëtares, të cilin ajo përmes një postimi i ftoi fansat që ta abonojnë.

Por, ajo që të bën akoma më konfuz është fakti se klipi është punuar pikërisht nga “Max Production”.

Mbetet të shihet se çfarë po ndodh mes këngëtares dhe menaxhmentit.