Flaka Krelani prezanton projektin e ri me reperin amerikan

Flaka Krelani prezanton projektin e ri me reperin amerikan

Flaka Krelani në profilin e saj në Instagram ka befasuar fabnsat me prezantimin e projektit të saj të radhës.

Sipas postimit të saj, këtë të shtunë do të publikohet kënga e re e saj në bashkëpunim me reperin e njohur amerikan.

Dhe bëhet fjalë për reperin Young Noble, i njohur nga grupi Outlawz, i 2Pac-ut.

“Playa” mban titullin kënga e re e cila do të publikohet me video klip.