• E mërkurë / Apr-01 02:46
  • Kontakt

Foto të reja të Elvanës në Islandë, shfaqet atraktive

Elvana Gjata ka qëndruar së fundi në Islandë nga ku ka sjellur vazhdimisht imazhe.

Edhe së fundi këngëtarja nga Shqipëria ka publikur fotografi të reja nga Reykjavik në Islandë.

Në pozat e reja, Elvana shihet në mes të ujët, joshëse dhe mjaft atraktive.

Ndërkohë, kënga e fudit e Elvanës është “Me tana” me të cilën mori pjesë në festivalin e këngës “Fest ‘58”, ku zuri vendin e dytë.

Ndërsa, Elvana ka nisur punën për këngët e reja.