Demi Rose “ngrit” temperaturat nga Los Angeles

Demi Rose “ngrit” temperaturat nga Los Angeles

Demi Rose është një modele e njohur me famë botërore.

Bukuroshja e lindur në Birmingham të Anglisë, me bukurinë e saj dhe format trupore, ka marrë vëmendjen e kompanive më të mëdha të fushës së modës.

Ajo gëzon një vëmendje të madhe edhe nga mediat rozë, poashtu edhe nga publiku që e ndjek atë në masë të madhe në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi nga Los Angeles, ku duket në formën më të mirë duke vënë në pah bukurinë e saj.