• E mërkurë / Apr-01 03:00
  • Kontakt

Arilena Ara publikon foto me nënën dhe i paska ngjarë shumë

Arilena Ara publikon foto me nënën dhe i paska ngjarë shumë

Arilena Ara e ka prezantuar nënën e saj.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Arilena Ara, gjatë kohës së pandemisë po kalon akoma më shumë kohë me familjen e saj, shkruan lajmi.net.

Nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram ajo te ndjekësit e ka prezantuar nënën e saj të cilës shihet se i ka ngjarë shumë.

“Nëna”, ka shkruar pranë postimit Arilena duke i vendosur kështu një emotikon zemër postimit.

Kujtojmë se planet e Arilenës ishin të tjera por i mbetën në gjysmë për shkak të kosonavirusit.