• E mërkurë / May-27 18:42
  • Kontakt

Modelja Lucie Donlan provokon keq fansat me bikini

Modelja Lucie Donlan provokon keq fansat me bikini

Lucie Donlan është ylli i “Love Island” është vetizoluar si shumë të tjerë dhe duket se ajo është mërzitur edhe ka vendosur të i realksoj të gjithë me disa fotografi provokuese, trasnmeton Gazeta Metro.

Lucie Donlan, pavarësisht kësak monotonie dhe një lloj depresioni që i ka kapluar të gjithë, dëshiron që t’i mbaj fansat të argëtuar dhe ka postuar disa fotografi në bikine në Instagram të mërkurën.