Nëna e Ritës filmon bashkëshortin në dush, publikon imazhin në rrjete sociale

Rita Ora është këngëtarja kosovare e cila ka arritur famë të madhe në botë.

Pasi që tash është fytyrë publike, edhe familja e Ritës marrin vëmendjen e medieve.

Së fundi, ishte nëna e saj, Vera ajo e cila në rrjete sociale postoi një foto në të cilën shfaqi bashkëshortin në një moment jo të lakmueshëm.

Derisa ai ishte duke bërë dush, Vera ishte rregulluar para pasqyrës dhe bëhej kinse po realizonte selfie.

“Si të vëni në siklet bashkëshortin tuaj derisa pretendoni se jeni duke bërë selfie”, ka qenë mbishkirimi që ajo i ka lënë fotografisë në të cilën shihet duke buzëqeshur ajo dhe burri i saj, Besniku në prapavijë. 


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/genstilc/domains/rtvaldi.com/public_html/footer.php on line 48