Vikendet për Zaiminën tani kanë marrë tjetër kuptim, publikon foto të vajzës

Këngëtarja Zaimina Vasjari është emër shumë i dashur për publikun.

Javë më parë, ajo ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë, që është vajzë, shkruan lajmi.net.

Më 29 janar, ajo përmes një fotografie të publikuar në rrjete sociale ka bërë të ditur se ka lindur vajzën Khloe.

Tashmë ajo ka lënë anash të gjitha angazhimet tjera dhe po kujdeset për vajzën, këtë gjë e tregon edhe fotoja që postoi së fundi në rrjete sociale.

Ajo ka një imazh të vajzës, por i kishte mbuluar fytyrën me një emoji. 


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/genstilc/domains/rtvaldi.com/public_html/footer.php on line 48