• E mërkurë / May-27 16:38
  • Kontakt

Luana Vjollca publikon imazhe të tjera nga seti i ri fotografik

Luana Vjollca publikon imazhe të tjera nga seti i ri fotografik

Këngëtarja dhe njëherësh moderatorja, Luana Vjollca, është e mjaft e pëlqyer dhe e komentuar. Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, duke postuar fotografi dhe video nga përditshmëria e saj dhe projektet muzikore.

Në një fotosesion të fundit, ajo ka shfaqur intervistën të cilën e kishte dhënë për një revistë në Turqi dhe po ashtu kishte pozuar për të.

Pothuajse me të njëjtën dukje, ajo ka publikuar edhe fotografi të njëjtë ku është shfaqur me plot stil. 28-vjeçarja ka marrë poza mjaft tërheqëse, e veshur në një këmishë të bardhë dhe xhinse të shqyera.

“E keqe por me zemër të mirë”, ka shkruar ajo në përshkrimin e imazhit.