Morena Taraku vazhdon të publikojë fotografi provokuese nga pishina, duke vënë në pah trupin e saj

Morena Taraku vazhdon të publikojë fotografi provokuese nga pishina, duke vënë në pah trupin e saj

Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku vazhdon të jetë shumë e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.

Shpesh ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, gjersa nuk mungojnë edhe imazhet provokuese.

Një të tillë, bukuroshja e ka ndarë së fundmi me ndjekësit e saj, ku shfaqet duke pozuar në pishinë me të pasmet e kthyera kah kamera.

Ajo duket mjaft tërheqëse, teksa vë në pah linjat atraktive trupore, për të cilat kujdeset në maksimum duke ndjekur ushtrimet në mënyrë intensive.

Morena përndryshe ka qenë prej muajsh e izoluar në shtëpinë e saj në Stamboll të Turqisë, pa mundësi lëvizje për shkak të pandemisë coronavirus.

Gjatë kësaj kohe, ajo publikoi këngën e saj më të fundit “F*ck your location”, e cila është pritur mirë nga ndjekësit e saj.

Taraku ka paralajmëruar se së shpejti do të sjellë për fansat edhe një album.