Tayna mahnit me dukjen e saj në fotografitë e reja

Tayna mahnit me dukjen e saj në fotografitë e reja

Reperja e njohur nga Prizreni, Tayna, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo shpesh ndan me fansat imazhe dhe video të ndryshme duke mos i munguar as pozat provokuese në koleksionin e saj.

Së fundmi, krijuesja e hitit “Columbiana” solli dy fotografi tërheqëse e veshur me fustan ngjyrë portokalli.

Fotografitë e shfaqin këngëtaren në formë të mrekullueshme, gjersa ka vënë në fokus gjoksin e saj atraktiv.


Nuk janë të pakta rastet kur Doruntina Shala (emri i vërtetë i Taynës) shfaqet e tillë, por që arrin të befasojë me secilën paraqitje të saj.

Tayna momentalisht është duke punuar në projektin e ri muzikor, e cila thuajse është në finalizim të klipit të realizuar në Zvicër.

“A jo” e lansuar në kohë karantine ka arritur të grumbullojë mbi katër milionë shikime në platformën YouTube.