Zayn Malik rikthehet me këngën “Better”

Zayn Malik rikthehet me këngën “Better”

Zayn Malik solli këngën e re, në kohën kur i ndodhi diçka që do ia ndryshojë rrënjësisht jetën.

Kënga e re e Zayn titullohet “Better”, të cilës ia shoqëroi edhe videoklipin, ndërsa fansat janë të bindur se është dedikim për Gigin.

Këngëtari është bërë baba për herë të parë, pasi që partnerja e tij, modelja Gigi Hadid solli në jetë një vajzë.

Përmes një postimi në Instagram, Zayn kishte dhënë lajmin se u bë baba dhe i lumtur që mori epitetin baba.