Labi takon Enver Xhoklin, i lënduar gjatë shpërthimit në Ferizaj muaj më parë

Labi takon Enver Xhoklin, i lënduar gjatë shpërthimit në Ferizaj muaj më parë

Labi drekoi me Enver Xhoklin, i cili ishte lënduar në shpërthimin që ndodhi në Ferizaj muaj më parë.

Labinot Tahiri gjatë ditës së sotme drekoi me Enver Xhoklin, i cili ishte lënduar nga shpërthimi i bombolës në një restorant në Ferizaj.

Për shërimin e Xhoklit dhe një tjetër qytetari ishin grumbulluar para për shërimin e tyre.

Në rrjete sociale, Labi postoi fotografi nga takimi me Xhoklin, ndërsa thotë që së shpejti do ta takojë edhe Fidan Gashin.

KY ËSHTË POSTIMI I PLOTË I LABIT, PA NDËRHYRJE:

????✅Pêrshëndetje!

Para se të mbyllemi nga nesër, e thira qē të jemi në drekë Enver Xhoklin, njërin nga të lënduarit e rastit të shpërthimit para disa muajve që ndodhi në Ferizaj!

Enveri dhe familja tij, janë mirënjohës tërë jetën për ndihmen dhe mobilizimin që kishit ndaj tyre në atë kohë!

Po ashtu, pas pak diteve do të jemi edhe me Fidan Gashin në drekë, ku edhe ai ështē falenderues tërë jetën për ju që u mobilizuat se bashku me ne dhe shtetin e ministrinë.

Zoti deshti e beri mrekulli , që këta të shpejtojnë, dhe ne lutemi që edhe të tjerët tê cilët gjinden në Turqi, të kthehen shêndosh e mirë.

Me respekt, Labi Kosovë e Shqipërisë.”.