• E mërkurë / Jan-23 05:57
  • Kontakt

Noizy me këngë të re, publikohet një pjesë nga xhirimet (Foto)

Noizy po vjen me projekt të ri muzikor.

Paralajmërimin ka ditë që e ka bërë nëpërmjet rrjeteve sociale ndërsa së fundmi ka ardhur me një video të shkëputur nga xhirimet e klipit.

Përkrah videos Noizy e ka etiketuar edhe hip-hop artistin e njohur të shtetit austriak, Raf Camoran.

Ai para dy muajve solli këngën “Ajshe” në bashkëpunim me Altin Shulkun dhe në bagazhin e tij artistik gëzon projekte të shumta ‘hite’.


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/genstilc/domains/rtvaldi.com/public_html/footer.php on line 48