Pak pas ndarjes nga ish-i, modelja e njohur lidhet me një 19-vjeçar

Pak pasi u nda nga ish i dashuri, modelja e njohur ka gjetur dashurinë e re.

Blac Chyna tani është në lidhje me boksierin 19-vjeçar, Devin Haney.

Burimet kanë treguar për TMZ se 30-vjeçarja dhe Devin, 19-vjeçar, janë në lidhje prej rreth 2-3 muaj, pasi ai e kontaktoi atë në Instagram.

Ata filluan të takoheshin me njëri-tjetrin  dhe pak javë më parë, u zbulua së Blac Chyna dhe i dashuri i saj, YBN Almighty Jay, u ndanë pas disa muajsh në lidhje.


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/genstilc/domains/rtvaldi.com/public_html/footer.php on line 48