• E mërkurë / Jul-17 14:11
  • Kontakt

Viti i Ri në Las Vegas, Geti dhe Marina më elegant se kurrë (Foto)

Viti i Ri në Las Vegas, Geti dhe Marina më elegant se kurrë

Janë një nga çiftet më të pëlqyer dhe të ndjekur të showbizit shqiptar dhe gjithnjë fansat e tyre janë në pritje të fotove apo lajmeve të reja për Getin dhe Marinën.

Ndërrimin e viteve çifti i njohur e kanë kaluar në Las Vegas prej nga kanë publikuar edhe foto të ndryshme.

Si ngjyrë të veshjes për natën e festës ata kanë zgjedhur të zezën, duke u dukur mjaft elegantë dhe në formë.

Nuk dihet nëse gjatë këtij muaji Marina do të nisë ndonjë projekt të ri televiziv në Tv Klan.