• E mërkurë / Jul-17 14:50
  • Kontakt

Kolarov la gruan për Cristina Buçino? Flet futbollisti serb dhe modelja (FOTO LAJM)

Kolarov la gruan për Cristina Buçino? Flet futbollisti serb dhe modelja (FOTO LAJM)

Ditën e djeshme portali serb ‘Viraltab’ shkroi një artikull ku thoshte se numri 11 i Romës Aleksandar Kolarov kishte lënë gruan e tij Vesna pasi ishte në një lidhej me modelen e njohur Cristina Buçino.

Menjëherë pasi lajmi është shpërndarë në rrjete sociale Kolarov dhe Buçino janë shprehur se janë thjeshtë thashetheme dhe shpifje.

E para që reagoi ishte Buçino e cila shkroi në rrjetin social Instagram:

’Nuk ju përgjigjem kurrë provokimeve.Por sot janë e detyruar se po marë me dhjetra mesazhe në lidhje me këtë thashethem që po qarkullon në rrjet për personin në fjalë që nuk e di se kush është. Por mbi të gjitha i kam me ato katër idiotët që fshihen pas këtioj thashethemi sepse askush me të vërtetë nuk e di se kush po i shkruan këto absurditete, këto gënjeshtra.’

Ndërsa Kolarov ka shkruajtur në rrjetin social Instagram:

'Është e papranueshme e turpshme dhe gënjeshtër lajmi i ditës së djeshme në lidhje me jetën timë private'.