Angelina Jolie nuk iu ndahet fëmijëve pasi Brad Pitt i fitoi kujdestarinë e përbashkët

Angelina Jolie nuk iu ndahet fëmijëve pasi Brad Pitt i fitoi kujdestarinë e përbashkët

Ajo ndihej si një qytetare e re e New York.

Aktorja fituese e Çmimit të Akademisë, 46 vjeç, u bashkua me djemtë Pax, 17 vjeç dhe Knox, 12 vjeç, ndërsa ajo kënaqej me një hot dog dhe pije të ëmbël nga Grey’s Papaya.

Jolie, dukej rrezatuese gjatë daljes, e cila nxjerri në pah linjat e saj trupore e veshur me një bluzë të bardhë, të futur në një fustan të gjatë gri.

Ajo i shtoi veshjes një dukje klasike, duke shtuar një palë sandale dhe një çantë Louis Vuitton dhe orë ari.

Angelina, kishte vendosur edhe makijazh blu me një nuancë hije gri disa nuanca tjera më të lehta se veshja.

Flokët e saj brune duket se kishin një ngjyrim të ngrohtë, veror dhe ishin të stiluara normalisht. Pas drekës, treshja bëri pazar, duke u drejtuar për në Dover Street Market.