• E mërkurë / Dec-19 08:31
  • Kontakt

Mozzik dhe Loredana këtë të premte vijnë me bashkëpunim (FOTO)

Reperi Mozzik dhe e dashura e tij, Loredana, tahs e sa kohë janë shndërruar në një prej çifteve më të përfolur në media.

Së fundmi, ata kanë bërë postime të shpeshta me njëri-tjetrin në rrjetet sociale, duke mos treguar në detaje se çfarë ka të re nga ata

Mirëpo, fjala është për një bashkëpunim të ri mes dyshes, që datën e lansimit do ta ketë më 14 shtator, këtë të premte..

“Bonnie & Clyde” titullohet kënga e tyre e re, e cila e zhanrit hip-hop dhe RnB.

Kënga pritet të publikohet edhe me klip, ndërsa duket parë projektet e fundit të dyshes, të cilat kanë qenë të suksesshme, edhe pritshmëritë nga ana e fansave për këtë projekt janë të mëdha.

Përndryshe, në media vazhdimisht është diskutuar se Mozzik dhe Loredana presin që së shpejti të bëhen prindër – temë kjo e cila nuk është diskutuar asnjëherë nga vet çifti.


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/genstilc/domains/rtvaldi.com/public_html/footer.php on line 48