Flet Sali Berisha për lapidarin e UÇPMB-së/Video/

Në emisionin e mbrëmshëm ''Opinion'' me Blendi Fevziun mysafir ishte Sali Berisha...

Në emisionin e mbrëmshëm ''Opinion'' me Blendi Fevziun mysafir ishte Sali Berisha dhe katër mysafir të tjerë ku temë diskutimi ishin ngjarjet e fundit dhe përfshirja e Luginës së Preshevës në fazën finale të dialogut mes Kosovës dhe Serbisë.

Gjatë bisedës së z.Berisha ai foli ehe për një bisedë qv e kishte me Ivica Daqiq ku z.Berisha u shpreh kështu:


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/genstilc/domains/rtvaldi.com/public_html/footer.php on line 48