Urimi i veçantë i Feros për ditëlindjen e Rinës

Rina Balaj feston sot ditëlindjen.

Me këtë rast nuk ka munguar as urimi nga miku i saj i ngushtë, reperi Fero, shkruan lajmi.net

Ai ka postuar një fotografi në Instagram ku shfaqet përkrah Rinës. “Urime ditëlindjen Rina Balaj edhe 100 të lumtura”, është mbishkrimi që ia ka vënë imazhit.

Fero dhe Rina para pak muajsh lansuan këngën “S’ka konkurrencë”, ku tashmë numëron mbi 13 milionë klikime në kanalin, Youtube.

Thuhej se dyshja janë në një lidhje të mundshme por që deri më tani nuk kanë pohuar as mohuar asgjë