Shyhrete Behluli dhe Engji vijnë me potpuri

Shyhrete Behluli dhe Engji vijnë me potpuri

"Nënë e bijë", janë shumë aktive në skenën muzikore shqiptare.

Shyhrete Behluli dhe Engjëllusha Salihu kanë publikuar potpurinë e radhës për të gjithë fansat e tyre, shkruan lajmi.net.

Kjo potpuri e tyre është lansuar në kuadër të xhirimeve të Vitit të Ri, ku tashmë mund ta gjeni në kanalin, Youtube.

Pritet që edhe kjo këngë të mirëpritet nga publiku, pasi ‘nënë e bijë’, mjaft shpesh sjellin bashkëpunime.


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/genstilc/domains/rtvaldi.com/public_html/footer.php on line 48