Motrat Murtezi sjellin potpurinë e radhës (Video)

Motrat Murtezi sjellin potpurinë e radhës

Ani pse të lindura e të rritura në Belgjikë, në zhanrin e muzikës popullore, ato e ndezin atmosferën, 

Dyshja e flasin gjuhën shumë rrjedhshëm edhe pse lindur dhe rritur jashtë atdheut, e për këtë të gjitha meritat i kanë prindërit e tyre.

Me që festat e fundvitit po afrohen, edhe motrat në fjalë kanë sjellë projektin e radhës, një potpuri e cila për të gjithë adhuruesit e këtij zhanri, ia vlen të dëgjohet.


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/genstilc/domains/rtvaldi.com/public_html/footer.php on line 48