Ndërron sërish, Kida shkëlqen me stilin e ri të flokëve

Herë të shkurta e herë të gjata, Kida pëlqehet gjithnjë për dukjen e saj.

Orhidea, është ndër artistet e pakta të estradës e cila ka rrëmbyer vëmendjen e publikut që në fillim dhe vazhdon të jetë e tillë.

Përveç projekteve të suksesshme që ka lansuar deri më tani, Kida pëlqehet edhe për pamjen e cila besohet të mos ketë asnjë ndërhyrje kirurgjike.

E me postimet e fundit të ndara me ndjekësit, ajo bën të ditur se sërish ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe duket për mrekulli.

Këtë ndryshim të Kidës nuk ka dyshim se do e presin mirë edhe fansat e saj. 


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/genstilc/domains/rtvaldi.com/public_html/footer.php on line 48