Ky është klipi i Majk-ut, ku mori pjesë modelja e cila u vetëvra

Ky është klipi i Majk-ut, ku mori pjesë modelja e cila u vetëvra

Modelja serbe 25-vjeçare e cila vetëvra  në shtëpinë e saj ishte protagoniste në  videoklipin të reperit të njohur shqiptar  Majk “Qikita”.

Shkaku i vetëvrasjes ende nuk është bërë i ditur, mendohet se ka pasur  një gjendje të rënduar mendore, por arsyeja e veprimit të saj nuk është konfirmuar. Sipas mediave nuk është gjetur asnjë letër apo shenjë depresioni nga prindërit e saj.

Ajo ishte imazhi i shumë prej klubeve të natës, si dhe modele në disa reklama për marka të ndryshme. Marija kishte studiuar për Marrëdhënie me Publikun dhe ishte gazetare.


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/genstilc/domains/rtvaldi.com/public_html/footer.php on line 48