Mustafa: Ftoj bizneset shqiptare të investojnë në Preshevë sepse shumë shpejt edhe Lugina do të jetë pjesë e Kosovës(VIDEO)

Mustafa: Ftoj bizneset shqiptare të investojnë në Preshevë sepse shumë shpejt edhe Lugina do të jetë pjesë e Kosovës

Kryetari i PDSH-së z.Ragmi Mustafa me ftesë të rrjetit të bizneseve të diasporës shqiptare në Gjermani ka qëndruar për vizitë në Berlin të Gjermanisë.

Në këtë event kanë marrë pjesë personalitete të rëndësishme të botës shqipëtare dhe nga shtete tjera.

z.Mustafa në këtë takim pati nderin të takoj shumë biznesmen shqiptarë të kompanive të ndryshme të cilët kishin arritur majat e sukseseve dhe referencave në vendet ku jetojnë.

Gjatë paraqitjes së tij, z.Mustafa shfrytëzoj rastin ti ftojë të gjitha bizneset shqiptare të vijnë në Luginë për të investuar pasiqë shumë shpejt Lugina e Preshevës do jetë pjesë e Kosovës.

Gjithashtu në këtë takim është shënuar edhe 11 vjetori i Pavarsisë së Kosovës.


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/genstilc/domains/rtvaldi.com/public_html/footer.php on line 48