Dr.Sc.Ragmi Mustafa i shpreh ngushllime familjes Salihu

Dr.Sc.Ragmi Mustafa i shpreh ngushllime familjes Salihu

E nderuara familje Salihu,

Me rastin e vdekjes së fëmiut tuaj, në emër të Partisë Demokratike Shqiptare dhe në emrin tim personal i shpreh ngushllimet më të sinqerta, kryetarit të Kuvendit Komunal Preshevë e njëherit familjes Salihu.

Shpirti i tij u prehtë në paqën e përjetësisë!

Kryetari i PDSH-së
Dr.sc. Ragmi Mustafa


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/genstilc/domains/rtvaldi.com/public_html/footer.php on line 48